Skip to main content

Kalendarze Standardowe

Nowość

Kalendarz Jubileuszowy Kopernik

Rok 2023 jest rokiem Mikołaja Kopernika. W tym roku przypada 550 rocznica urodzin oraz 480 rocznica śmierci, tego polskiego astronoma, medyka, kartografa i ekonomisty, czyli prawdziwego człowieka Renesansu. Rocznica jest idealnym momentem do uczczenia jego pamięci, jedynym w swoim rodzaju, ręcznie wykonanym kalendarzem.

Jubileuszowy, dwuletni kalendarz ścienny upamiętniający Mikołaja Kopernika, to wspaniała ozdoba pełniąca funkcje praktyczne i edukacyjne.

Cechą szczególną kalendarza jest drewniany mechanizm zawierający zwój kalendarium, w którym każdy dzień opatrzony jest złotą myślą wybitnej osoby w tym samego mistrza Kopernika. Grafika może zostać spersonalizowana grawerowanym logo na owalu 920 x 620mm.

Wymiary tablicy kalendarza łącznie z ramą ze szlachetnego drewna to 93 x 62 cm. (125,5 x 77,5 cm.) Produkt pakowany jest w bezpieczny karton w formie walizki.

Jest to kalendarz posiadający wartość sentymentalną oraz kolekcjonerską, który sprawdzi się jako idealny podarunek dla odbiorców indywidualnych jak i instytucji.

Szczegóły

Kalendarz 2020 - 2021

Szczegóły

Kalendarz 2020 - 2021

Szczegóły

Kalendarze Duże

Kalendarium

Cechą szczególną kalendarza jest drewniany mechanizm zawierający zwój kalendarium, w którym każdy dzień opatrzony jest złotą myślą wybitnej postaci. Grafika może zostać spersonalizowana grawerowanym logo, zgodnie z wymaganiami klienta.

Personalizacja

Grafika może zostać spersonalizowana grawerowanym logo, zgodnie z wymaganiami klienta.

Rama

Rama wykonana ze szlachetnego drewna.
Wymiary tablicy łącznie z ramą to 920 x 620 mm.

Opakowanie

Produkt pakowany jest w bezpieczny sygnowany karton w formie walizki.